top of page
Případovky: Quote
Případovky: Testimonials

... reference a příběhy klientů ...

Dana Christiánová
Tvorba nové image malířky

„S paní Alenou jsem se kvůli situaci nesešla osobně, ale konzultovala jsem s ní po telefonu. Paní Alena pro mne připravila podrobné podklady, které mi nechala
k dispozici, abych podle nich mohla jednat. Rozhovor s ní byl příjemný a věcný, poradila mi, jak mohu svá díla prezentovat a nasměrovala mě k virtuálním platformám, kde by se moje díla mohla vystavit.  Vysvětlila mi některé formy práce s galeriemi a podobně. Služba splnila moje očekávání a nastartovala mě novým směrem. Vidím nové možnosti a podle toho jednám. Moje práce sice zatím nejde tak rychlým tempem, jak jsem prve předpokládala, ale rozjíždí se. Až dosáhnu cíle, který jsem si vytyčila, ráda budu s paní Alenou spolupracovat dále.“

Dana Christiánová

- restaurátorka a lektorka malby

https://www.artpit.com/cz/artist/dana-christianova

Martin Fabián Rusek

Martin je grafik s dlouholetou praxí.  Jeho práce je různorodá, ale vždy na  vysoké úrovni. Jako malíř vystupuje několik let. Se svými obrazy už úspěch zaznamenal, ale rád by posunul svou práci na vyšší úroveň. Spolu jsme zkorigovali jeho připravenou výstavu v Ostravě. Kompletně přenastavujeme jeho umělecký brand, cenotvorbu a zavadíme certifikaci, včetně spolupráce s agenturou Gestor. V dalším kroku se zaměříme na rozšíření jeho působnosti na trhu. Martin je cílevědomý a talentovaný malíř, proto věřím, že úspěch je na cestě. 

Martin Fabián Rusek

- grafik&malíř

https://www.mfrusek.cz/profil/malba

Piece You Can't Miss

PYCM je pseudonym, pod kterým vystupuje sympatická mladá žena s obrovským tvůrčím potenciálem. Její obrazy mizí z výstav rychlým tempem. Jako jejich autorka mě požádala o pomoc při sestavení portfolia, které dosud neměla, aby zvýšila své šance mezi galeristy a sběrateli. Web s nádhernými obrazy bude brzy hotov. 

PYCM

 https://www.instagram.com/pieceyoucantmiss/

Markéta Kotková

Markéta mě oslovila se žádostí o pomoc s mnohočetnými aktivitami, weby a nasměrování na smysluplnou cestu uměleckým oborem. Doporučila jsem ji sjednotit všechny weby a činnosti do jednoho. Probraly jsme místa kde vystavovat, specifikovaly jsme ideálního klienta, nastínila jsem ji možnosti alternativních příjmů, výhody self-made marketingu  a potenciál jejího mail listu.

 

Markéta je úžasná bytost s pozitivním nábojem a bohatými zkušenostmi. Nedávno se mi ozvala. Web si na mé doporučení postavila na WIX a vy se můžete přesvědčit, že se ji to vážně povedlo. 

Markéta Kotková

- multidisciplinární výtvarnice a lektorka

https://www.kotkova.cz

Markéta Kotková.webp
Malující právnička

Nikol mě oslovila už před delší dobou. Chtěla svou práci profesionalizovat a posoudit výstavní a prodejní možnosti. Po konzultaci se nějakou dobu neozvala. Velmi mile mě překvapila, když mi po roce zavolala a požádala o další konzultaci. Její portfolio bylo na vysoké úrovni, získala ocenění a s vystavováním si hravě poradila. Ráda jsem ji poskytla další doporučení. 

 

Nikol Řeháková

https://www.malujicipravnicka.cz

Zviditelnění autora a jeho tvorby

Spolupráce s Jiřím je soustředěna na jeho autorskou tvorbu, kterou chceme ještě více zviditelnit. Naplánovali jsme změny v online prezentacích a chystáme se na výstavy, kde budete moci vidět jeho fascinující originály i jeho osobně.

Jiří Šebek

- umělecký fotograf a fotograf architektury

https://www.jirisebek.cz/

Jiří Šebek
sasek_a_kralovna_03(2).jpg
Sdílení kontaktů

„Alena je odborník, ať už jde o mentoring v podobě konzultace jednotlivých děl nebo
o získání potřebných kontaktů. Díky Aleně vím, na koho se obrátit, když budu chtít vystavovat nebo prodávat. Vím, kde a co mám hledat. Prodal jsem první obrazy a jsem v kontaktu s galeriemi, kde budou mé obrazy vystavovat. Až to bude jen trochu možné."

Martin Weinpold

- malíř a grafik

Strategie brandu a prodeje

Karel své obrazy dosud moc nesdílel, je to pro něj věc intimní a jsem ráda, že se mi jej podařilo přesvědčit ke spolupráci.

Po dvou měsíční spolupráci jsme vytříbili jeho webové stránky, naplánovali strategie brandu a prodeje. Jsme v jednání s Českou galerií a zahraničním vystavovatelem ohledně prezentace jeho obrazů. Karel se dostal do tvůrčího flow a  jsem si jistá, že
o něm ještě uslyšíme.

 

Karel Papík

- vizuální umělec, malíř

https://www.nomeansmore.com/

Let
simona_edited.jpg
Získání nových zákazníků

„Díky Aleně jsem získala nové zakázky na malbu obrazů. Probraly jsme i stav mého portfolia, které prakticky neexistovalo. Vytvořily jsme spolu online prostor, ve kterém můžu odprezentovat svou tvorbu aniž bych musela oslovovat potenciální zájemce o restaurátorské služby."

Simona Alexová

- restaurátorka a malířka

Budování osobní značky

Se Zdeňkem budujeme jeho novou značku se vším všudy. Nechte se překvapit výsledkem!

Zdeněk Rolko

- malíř a wall artist

ZR%201_edited.jpg
Daniela
Vytvoření online prezentace

Daniela je studující designérka s nakročenou kariérou. Má za sebou několik oceněných prací. Dalo by se říct, že mé služby nepotřebuje. S Danielou jsme analyzovaly její potřebu potrfolia a prezentace. Výsledkem je online profil na několika sítích a budování  Danieliny značky, kterou zatím neměla.

Daniela Dvornická

- produktová designérka

https://www.czechdesign.cz/autori/daniela-dvornicka

Změna image umělce

Pan Kameníček mě oslovil, abych mu pomohla s organizací výstavy jeho obrazů. Při našich rozhovorech vyplynulo, že změna image a webových stránek bude vítanou a důležitou změnou v jeho tvůrčí praxi. Naše spolupráce bude probíhat dlouhodobě a na výsledky se oba těšíme. Po měsíční spolupráci se podařilo zajistit výstavní prostory v nově zrekonstruované Fantově kavárně, kdy 25.5.2020 bude probíhat první vernisáž. Pana Kameníčka začínají oslovovat zájemci o koupi jeho obrazů a to jen díky úpravám na prezentaci jeho portfolia. 

„Alenka je sluníčko! Velmi ochotná. Sledovala moji tvorbu, sama mě oslovila a velmi ochotně mně předala mnoho velmi podstatných informací. A co mě nejvíc potěšilo? Nezištná pomoc a až mateřská péče. Alenku mám rád.“

Jan Kameníček

- spisovatel, malíř a hudebník

https://www.jankamenicek.cz

Isis.jpg
Analýza portfolia a cen

„V situaci, kdy jsem sice prodával kresby ale chyběl mi větší úspěch, jsem došel k závěru, že se potřebuju posunout. S Alenou jednala moje přítelkyně. Spolu rozebraly moje portfolio, ceny a kde všude jsem vystavoval a prodával. Na všech navržených změnách pracuju.“

TIzis

- alternativní malíř

Získání cenných rad a zkušeností

Tania je na počátku kariéry interiérové designérky. Ráda by představila svou tvorbu co nejlépe a získala tak pozornost některého z designových studií. Po pečlivém zhodnocení situace, jsem doporučila Tanie platformy pro prezentaci jejich návrhů, softwarové a marketingové nástroje pro designéry. Získala také spoustu informací z praxe a prostor na našem blogu.

Tania Bogdanova

- budoucí interiérová designérka

Tania_edited_edited.jpg
GF 1.jfif
Budování osobní značky

Nedávno jsem nabídla své služby na portálu testuj.to.
Ne proto že jsme se ocitli v krizi vlivem karantény, ale proto, že je normální pomáhat.
Poskytla jsem své služby jedné vybrané ženě, malířce, které zdarma pomáhám postavit její uměleckou značku a obchodní strategii na nohy. Jmenuje se Gábina Fajfrová. Gábina maluje obrazy na pomezí magického realismu s notnou dávkou ženské esence. Její rozvíjející se podnikání v umění dostalo před pár lety těžký zásah, je to však silná žena, která umí jít za svým cílem.
Jsme na začátku spolupráce. V plánu máme 3 konzultace na téma prezentace
a hledání klienta.
Obě se už těšíme na výsledek!

Gábi Fajfrová

- malířka a lektorka malby

Jak obléci pračlověka 

Pro projekt Jak obléci pračlověka, jsem velmi ráda konzultovala. 

Otevřít jejich jedinečný potenciál je to, s čím potřebovali pomoct. Probrali jsme cenotvorbu, možnosti využití spousty krásných fotek a jejich kvalifikovaného know-how v pravěkých reáliích k budování originálního brandu.  

Kristýna Urbanová

- duše projektu a textilní výtvarnice

https://jakoblecipracloveka.cz

Jakobléci pračlověka 3.jpg
bottom of page